Каталог файлів
Головна » Файли » Мої файли |
21.02.2017, 20:51 | |
План-конспект уроку англійської мови для учнів 3 класу за темою «Мій будинок. Кімнати у будинку». Мета уроку:
Обладнання: відеоролики “Different Rooms in Our House”, “The House Song”, “Clap Your Hands”; аудіозапис “What Are the Rooms?”; картки із завданням, малюнки, презентація, підручник, дошка, ноутбук, проектор. Хід уроку І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення. 1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку. T. Good morning, dear children! I’m glad to see you! How are you today? I hope everybody is fine and ready for our lesson. Well, let’s start. We have a lot of work to do. Today we are going to talk about your house and the rooms in your house. 2. Уведення в іншомовну атмосферу. 1) Фонетична зарядка. a) [w] Wall, wardrobe, window, what [tʃ] Chair, armchair, picture, kitchen [t] Table, carpet, computer, TV [ð]There is, there are, this, that [θ] Bath, bathroom, three, thank b) Повторення ЛО. Відео “Different Rooms in Our House”.
ІІ. Основна частина уроку.
Усна бесіда з учнями за темою уроку. - Do you live in a house or in a flat? - Is your house/flat big or small? - Do you have a garden? - Do you have a balcony? - How many rooms do you have? 2. Робота з лексичним матеріалом. Завдання на картках. T. Listen and name the rooms.
Після виконання завдання учні перевіряють роботу сусіда по парті. T. Change your papers and check the tasks.
T. Let’s sing the House Song together.
(На дошці малюнки)
Учні відгадують слова та показують їх на дошці.
«Clap Your Hands»
Робота з картками.
T. Listen to my instructions and do the task. 7. Робота з текстом для читання, вправа 1, стор. 42. а) Читання тексту. T. Your next task is to read the text sentence by sentence, ex.1, p. 42. b) Вибірковий переклад. T. Find the translation of the sentences in the text. - Ти можеш сидіти на дивані та дивитись телевізор. - Це вітальня. - Шість стільців біля столу. - Лампа біля крісла. - Телевізор біля стіни праворуч. - Стіл перед вікном. - Диван біля стіни ліворуч. - Крісло біля дивану. - Ти можеш сидіти та читати книжку там. - Діти люблять сидіти та грати в настольні ігри там. 8. Контроль домашнього завдання. Діти розповідають про свій будинок за малюнками, які намалювали вдома. T. now I want you to show us your drawings and describe your flats. 9. Закріплення лексики у грі. Один учень виходить за двері. Інші школярі загадують слово. Учень, повернувшись до класу, повинен вгадати слово, вживаючи структуру “Is it a …?”. T. And there is time for fun. Let’s play! ІІІ. Заключна частина уроку.
Розповідати про свою кімнату, використовуючи текст впр. 1, стор. 42 як приклад. T. Your home task for the next lesson is to tell about your room. Use the text on page 42 to help you. 2. Підсумки уроку. Оцінки. T. Did you like our today’s lesson? What task was the most interesting? What task was the most difficult? Your marks for today are… Thank you for your work. You were great today! Our lesson is over. Good bye! 3.Хвилинка безпеки.
| |
Переглядів: 198 | Завантажень: 0 | |
Всього коментарів: 0 | |