Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

План-конспект уроку англійської мови для учнів 2 класу
21.02.2017, 20:47

План-конспект уроку англійської мови для учнів 2 класу

за темою «Це – я!»

Мета уроку:

  • Повторити абетку;
  • Повторити та активізувати ЛО теми;
  • Ознайомити з новими ЛО;
  • Розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення;
  • Удосконалювати вміння аудіювання;
  • Практикувати у читанні;
  • Формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;
  • Розвивати комунікативні здібності учнів;
  • Виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання: підручник, зошит, дошка, тематичні малюнки, абетка+тваринки, ноутбук, проектор, відеозаписи «Абетка», «Часини тіла», «Фізкультхвилинка».

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1. Привітання. Повідомлення теми та мети уроку.

T. Good morning, pupils!

During the lesson you’ll remember how to describe a face, and you’ll practice speaking about parts of the body. We will also remember the English alphabet, sing songs and play games.

2. Уведення в іншомовну атмосферу.

Повторення абетки.

1) Пісня

T. Let’s revise the English alphabet. Let’s sing the song «ABC RAP» together.

2) Гра

T. And now we will play the alphabet game.

Діти кладуть тваринку у відповідну кишеню абетки-гусениці.

ІІ. Основна частина уроку.

  1. Повторення та активізація ЛО.

Фонетична зарядка.

T. Look at the monitor and repeat the words.

2. Контроль домашнього завдання.

T. Your home task for today was to describe your favourite toy. Now I will ask some of you to come to the blackboard and tell your stories.

3. Аудіювання.

Учитель читає текст. Учні слухають опис зовнішності Візі та зображують його. Потім порівнюють свої малюнки з малюнками однокласників.

T. Listen and draw Weezie.

Meet Weezie

Weezie is a toy monster. Look at him! His three eyes are yellow. His nose is orange. He has 2 lips – one blue and one red – and 5 small ears. He has a big head with long green hair and a fat body. Weezie is kind and funny!

4. Фізкультхвилинка.

T. And now let’s sing and dance together.

“Head, shoulders, knees and toes”

5. Ознайомлення з новими ЛО.

1) Робота з малюнками.

T. Look at the picture at p. 46. Repeat after me. Show me your finger/arm/body/hips/leg/smile/hand/knee/toe/foot.

2) Гра «Якого малюнку не вистачає?»

3) Гра «Відгадай».

Спочатку грає весь клас, потім учні продовжують в парах.

6. Практикування у читанні. Впр.5, стор. 47.

T. Look at ex.5 at p. 47. Listen and read.

Учні повторюють слова за вчителем, а потім читають самостійно.

7. Розвиток навичок письма.

Робота з зошитом на друкованій основі.

T. Your next task is to do ex. 1 at p.21 of your exercise-books.

Write the sentences.

ІІІ. Заключна частина уроку.

  1. Повідомлення та пояснення домашнього завдання.

Впр.6, стор. 47.

  1. Підсумки уроку.

T. What were we doing at the lesson today?

What was the most interesting?

What was the most difficult?

You worked very well today! Thank you for the lesson! Good bye!

  1. Хвилинка безпеки.
Категорія: Мої файли | Додав: olivia
Переглядів: 206 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar