Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

5 клас Тема уроку: Традиції харчування англійців
21.02.2017, 20:49

 

5 клас

Тема уроку: Традиції харчування англійців

Мета

освітня:

  • ознайомити з новим лексичним матеріалом та активізувати його в мовленні;
  • навчати сприймати на слух інформацію під час перегляду відеозапису;
  • вдосконалювати техніку читання на матеріалі тексту English Meals;
  • повторити граматичний матеріал «Злічувані та незлічувані іменники»;
  • організувати монологічне мовлення учнів на матеріалі прослуханого/прочитаного;

розвиваюча:

  • розвивати пам'ять, здатність до здогадки, увагу;
  • стимулювати пізнавально-комунікативну мотивацію;
  • розвивати культуру усного мовлення;

виховна:

  • виховувати культуру спілкування;
  • підтримувати інтерес до вивчення англійської мови.

Обладнання:

ноутбук, презентація до уроку, запис відеофільму ‘Food in Britain’, завдання з аудіювання (таблиця), запис пісні-розминки ‘Head and Shoulders’, тематичні малюнки, паперові дерево і яблука для самооцінювання.

 

Хід уроку

І. Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання.

Т: Good morning! Nice to see you!

 

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Today we are going to speak about traditional English food. You’ll remember the vocabulary in the topic food, and practice it in texts, games and exercises. We’ll get to learn what English people usually eat in the morning, in the afternoon and in the evening.

 

3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Бесіда з учнями

T: Do you like to try new kinds of food?

What is the strangest thing you’ve ever eaten?

Do you like foreign food?

Food of what country do you like most?

What traditional English food can you name?

 

 

 

ІІ. Основна частина уроку

1. Контроль домашнього завдання

 

2. Аудіювання.

Учні дивляться невеликий фільм ‘Food in Britain’.

(Food in Britain (3_8ESL video). webm)

а) Перед початком перегляду учитель повідомляє, що після перегляду учні мають заповнити таблицю на дошці, щоб сфокусувати увагу учнів саме на цій інформації.

 

Meal

What time?

Which food?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

б) Перегляд фільму.

в) Заповнення таблиці учнями.

Meal

What time?

Which food?

breakfast

8-9 a.m.

Milk and cereal, toast, jam or marmalade, fruit juice, tea or coffee, bacon and egg

lunch

12 o’clock

A sandwich, a snack, fish and chips

dinner

6-7 p.m.

Meat or fish, vegetables, pizza, pasta

 

Після заповнення таблиці учитель запитує учнів, про яку традиційну британську їжу вони дізнались.

T: What traditional English food do you know now?

Учні відповідають.

 

3. Читання.

Учні читають і доповнюють текст вправи 1, стор. 65.

а) Етап підготовки до читання.

На початку учитель впевнюється, що всі учні розуміють лексику в рамочці. Учні читають і перекладають лексику.

Бесіда з учнями.

T. Look at the pictures on page 65 in your textbook.

What food can we see?

 

 

Which of these dishes are typical English dishes?

Which of them have you ever tried?

Do you know how to cook any of them?

 

б) Етап читання.

Учитель ділить текст вправи на три частини і об’єднує учнів в три групи. Кожна група працює над певним уривком тексту. Через декілька хвилин учні читають доповнений текст вголос.

 

в) Етап перевірки розуміння прочитаного тексту.

Впр.2, стор.65-66: agree or disagree.

 

4. Фізична та мовленнєва розминка.

Учні співають пісню ‘Head and Shoulders’ і виконують дії.

 

5. Повторення граматичного матеріалу: злічувані та незлічувані іменники.

Впр.3, стор.66.

Учні мають знайти і назвати злічувані і незлічувані іменники у тексті вправи 1, стор.65 та вжити їх з неозначеними займенниками much/many.

 

6. Робота в парах. Розвиток умінь мовлення.

Впр.5, стор.66.

Учні розігрують ситуацію, розповідаючи, що вони їдять на сніданок, обід та вечерю.

 

7. Розвиток навичок монологічного мовлення.

Впр.4, стор.66.

Учні розповідають про традиційні англійські страви.

 

ІІІ. Заключна частина уроку

1. Домашнє завдання.

Впр.6, стор.66 (письмово), повторити лексику теми.

 

2. Підведення підсумків уроку. Рефлексія.

T: Today you’ve leaned about some traditional English food. Don’t you think the getting knowledge can help you in your real life?

Учитель прикріплює на дошку зображення дерева.

T: Look at your desks. Each of you have got three apples – red, yellow and green one. If you took part in all activities and did everything correct, put a green apple on the tree. If you only helped sometimes and didn’t understand everything, put a yellow apple on the tree. If you didn’t understand and didn’t remember anything, put a red one.

 

 

Категорія: Мої файли | Додав: olivia
Переглядів: 228 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar